Privačios pamokos

Pamokos vyksta ir kontaktiniu, ir nuotoliniu būdu.


MOKINIUS KVIEČIA:

MALONIOS PAMOKOS

Pamokoje – pirmiausia gera nuotaika, o po to jau – žinios ir įgūdžiai. Mokymosi procese mokiniai yra imlūs, kai jie jaučiasi gerai. Tuomet sėkmė garantuota.

KONKURSAI

Siekiant malonaus ir profesionalaus mokymo proceso pamokose, gilinantis į muzikos prasmę ir vertybes, mokinių pasiruošimas konkursams tampa paremtas ne konkurencija, bet grožio ieškojimu, o aukšti konkurso laimėjimai ateina lyg patys savaime, kaip mokymosi rezultatas, ir tampa laipteliu į Parnasą.

KONCERTAI

Mokiniai kviečiami koncertuoti plenerų ir parodų atidarymuose, rengia savo rečitalius, pasirodo klasės koncertuose. Scena – puiki erdvė jaunajam atlikėjui augti pačiam ir skleisti grožį kitiems per muziką.

KELIONĖS

Mokiniai koncertuoja bei dalyvauja konkursuose, vykstančiuose Lietuvoje ir kitose šalyse. Pasibaigus pandemijai, planuojama koncertinė kelionė į Londoną bei konkursinės kelionės į kitus Europos miestus. Keliauti įdomu, o klausytojų šilti aplodismentai koncertuose bei laimėjimai konkursuose visada džiugina ir uždega jaunuosius atlikėjus ateity stengtis dar labiau.